Комунальний заклад "Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського", м. Кропивницький, 21-28 листопада 2022 року.
Зін, як інструмент терапевтичної роботи з дітьми, що пережили травматичний досвід. Сосновська Марина Володимирівна, КУ "Міський центр професійного розвитку педагогічних працівників Кропивницької міської ради", консультант
Реконструкція емоційного стану. Виготовлення власними руками журнальчиків та книжичок вирішує багато завдань, які ви описали і на власному досвіді бачу, що дієвий. Просто не знала як це називається, дякую.
Дякую за відгук! Так, є в сучасній арт-терапії схожі глибокі та дієві техніки! А зіни нам фахівці університету Леслі запропонували, як мистецьку техніку, яка надихнула їх швиденько спробувати на практиці, і ось що з цього вийшло! Самій "зайшло")))
Чудовий інструмент. Сьогодні на занятті виготовляли з дітьми газету. Їм дуже сподобалось. Обов'язково візьму ваш інструмент, адже виготовлення журналів дає можливість відчути себе'"редактором свого життя", перенести свої почуття та емоції на папір та зцілити себе.
Спричинений війною та її наслідками стрес, якого нині зазнають діти, має негативний вплив на психічне здоров’я та розвиток. Ця техніка може бути потужною терапією, адже з її допомогою можна виразити травматичний досвід, а отже переосмислити його та зняти емоційну напругу. Тому техніка є дуже актуальною. Дякую,Марина Володимирівна,як завжди інформація актуальна та цікава. Обов'язково візьму собі у скарбничку.
Цікаво. Нове і ностальгічне водночас. Згадалася юність: завела собі щоденник ( хотілось як в романах ), а потім він перетворився в такий собі "зін " , де були і думки, і малюнки, і колажі і навіть "друдли " (звичайно, я тоді не знала, що це так називається). Дякую. Думаю, це цікаві і дієві засоби: перевірено на собі.
Впевнена, що ця техніка є ефективна та багатофункціональна. На мою думку, її необхідно використовувати під час перехідного віку в дітей, а також дорослим. Особливо зараз, враховуючи наші реалії. Під час відсутності електроенергії та інтернету, є чим зайнятися разом із власними дітьми, і не тільки. Дякую за змістовний матеріал, як для психологів, педагогів, корекційних педагогів, так і для батьків.
Це, як написати листа. Старше покоління добре знає, що при написанні "живого" поштового послання можна інколи сказати і передати більше ніж при очному спілкуванні. Зараз в епоху цифрових технологій - техніка Зін дійсно актуальна.
ЗІН - ще один інструмент, який кладу у свою копілочку. Для класного керівника - цікавий інструмент. Дітям точно буде до вподоби. Як вчитель маю обмозгувати, як мені його обіграти. люблю я такі нестандартні прийоми для технічної науки. Дякую вам за педагогічні родзнки
Мені хочетьсч включити цю техніку до програми корекційних занять з дорослими, які теж переживають стрес внаслідок війни в Україні. Сподіваюсь, це допоможе сціленню клієнта. Дуже вдячна!
Раніше писали особисті щоденники і показували тільки найближчим друзям .А тепер і назва інша "Зіни "і в роботі психологам допомагає.Змістовне відео візьму на замітку .Дякую вам.
Дякую за знайомство та змістовне відео. Зін - зцілення. Здається ми всі такі книжки писали не підозрюючи що це ми самі собі допомогали, тепер знаючи ,що це має назву Зін. Актуально, багатофункціональна
Дякую за чудову техніку міні-журналу. Під час перегляду відео пригадалось дитинство і шкільний "Журнал друзів" в якому ми малювали, клеїли, писали різні коротенькі побажання для однокласників.
Зін - чудовий. Ми з молодшими школярами, на уроках інформатики, вже майже 20 років створюємо казкового героя. Зображаємо його в графічному редакторі. Вигадуємо йому нікнейм та створюємо аватарку для роботи в Інтернеті. Потім в текстовому редакторі друкуємо казку,-сторіч про його пригоди.
Потім відповідаємо на різні питання однокласників: скільки йому років, в якому класі він навчається, що йому подобається вдома, в школі, чи є в нього друзі, яка в нього суперсила, як він відноситься до війни і т. д
Доброго дня, Марино Володимирівно, дякую вам за нові інструменти, а головне дієві, які можна використовувати в практиці. Дійсно, не кожна дитина дитина може висловити словесно свій емоційний стан, а за допомогою цієї техніці можна вчасно побачити що дитину хвилює. У своїй роботі обов'язково спробую застосувати.
Цінний у практичному застосуванні матеріал. Щиро дякую за вашу корисну працю, адже стресові події сьогодення для діток має багато негативного впливу у розвитку підростаючого покоління Техніка актуальна, працює (спробувала на практиці) Дякую)
Дуже дякую, Марино Володимирівно, за таку чудову техніку арт-терапії. Оскільки, в умовах воєнного стану потрібно відволікти і учнів, і себе від сумних думок. І саме цч техніка допоможе це зробити.
Радію за свою колегу! Всі започатковані вами проекти мали завжди схвальні відгуки від практичних психологів міста! І цей проєкт не виняток! Дякую вам за приклад високого професіоналізму, новизни у своїй роботі і своєчасність.
Дуже рада знову почути пані Марину. Війна дійсно внесла в наше життя дуже багато змін, з якими не всім вдається впоратися і не тільки фізично, а й морально. Діти зараз особливо вразливі і потребують нашої допомоги. Техніки пані Марини справді дієві. Я перед використанням пробувала сама та зі своєю донькою))). Дякую Вам за вашу труд. Ви робите хорошу справу. Бажаю всім нам миру та здоровя все це пережити!
Дякую за Вашу роботу. Дуже подобається використовувати елементи арт-терапії в своїй роботі- це і ліплення, і малювання, колажи, мандади- діти "розкриваються" під час такої роботи
Реконструкція емоційного стану. Виготовлення власними руками журнальчиків та книжичок вирішує багато завдань, які ви описали і на власному досвіді бачу, що дієвий. Просто не знала як це називається, дякую.
ВідповістиВидалитиДякую за відгук! Так, є в сучасній арт-терапії схожі глибокі та дієві техніки! А зіни нам фахівці університету Леслі запропонували, як мистецьку техніку, яка надихнула їх швиденько спробувати на практиці, і ось що з цього вийшло! Самій "зайшло")))
ВидалитиЧудовий інструмент. Сьогодні на занятті виготовляли з дітьми газету. Їм дуже сподобалось. Обов'язково візьму ваш інструмент, адже виготовлення журналів дає можливість відчути себе'"редактором свого життя", перенести свої почуття та емоції на папір та зцілити себе.
ВідповістиВидалитиЮлечко, чекатиму Ваш тираж))) Я точно знаю, якщо Ви сказали - зробите!
ВидалитиДякую Вам за чудову вправу! Взяла собі на замітку.
ВідповістиВидалитиДякую!Приємно, що мені вдалось Вас зацікавити!
ВидалитиДякую за гарний матеріал)
ВідповістиВидалитиНавзаєм! Бажаю натхнення)))
ВідповістиВидалитиСпричинений війною та її наслідками стрес, якого нині зазнають діти, має негативний вплив на психічне здоров’я та розвиток. Ця техніка може бути потужною терапією, адже з її допомогою можна виразити травматичний досвід, а отже переосмислити його та зняти емоційну напругу. Тому техніка є дуже актуальною. Дякую,Марина Володимирівна,як завжди інформація актуальна та цікава. Обов'язково візьму собі у скарбничку.
ВідповістиВидалитиДякую за відгук! Використовуйте з задоволенням та діліться досвідом з нами))
ВидалитиСупер ідея! Дякую за такий детальний опис.
ВідповістиВидалитиНавзаєм! Спробуйте на практиці! Діти з задоволенням створюють зіни!
ВидалитиДякую вам за цікавий та дуже гарно поданий матеріал! Цю техніку взяла собі на замітку! 👍
ВідповістиВидалитиДякую за відгук! Дуже приємно, що пропонована ідея не залишає байдужими нашу спільноту! Бажаю натхнення! Спробуйте, це справді, захоплює!
ВидалитиЧудовий інструмент. Використовуємо в роботі психологічного хабу. Зараз це дуже актуально. Дякую Вам за допомогу в роботі
ВідповістиВидалитиДякую за відгук та підтримку актуальності ідеї)
ВидалитиДякую за дієвий і корисний матеріал, вже користуюся
ВідповістиВидалитиДякую за відгук! Це приємно!
ВидалитиЦікаво. Нове і ностальгічне водночас. Згадалася юність: завела собі щоденник ( хотілось як в романах ), а потім він перетворився в такий собі "зін " , де були і думки, і малюнки, і колажі і навіть "друдли " (звичайно, я тоді не знала, що це так називається). Дякую. Думаю, це цікаві і дієві засоби: перевірено на собі.
ВідповістиВидалитиДуже цікаво, дякую ❤️
ВідповістиВидалитиВпевнена, що ця техніка є ефективна та багатофункціональна. На мою думку, її необхідно використовувати під час перехідного віку в дітей, а також дорослим. Особливо зараз, враховуючи наші реалії. Під час відсутності електроенергії та інтернету, є чим зайнятися разом із власними дітьми, і не тільки.
ВідповістиВидалитиДякую за змістовний матеріал, як для психологів, педагогів, корекційних педагогів, так і для батьків.
Дякую за коментар! Так, абсолютно з Вами погоджуюсь!)
ВидалитиТехніка чудова! Допоможе дітям вивільнити з середини те що не вимовиш словами.
ВідповістиВидалитиТак, перевірено на практиці! Дякую за Ваш відгук!
ВидалитиЛюдмила Чистоклєтова
ВідповістиВидалитиЦікавий матеріал, візьму для використання у своїй роботі. Дякую!
Дякую! Пробуйте, впевнена, що дітям сподобається!
ВидалитиПані Марино, як завжди все цікаво і змістовно. Ви справжній професіонал. Успіхів Вам!!
ВідповістиВидалитиЩиро дякую за відгук! Рада, що мені вдалось Вас зацікавити!)
ВидалитиФахова подана інформація та надзвичайно якісно зроблене повчальне відео. Дякую. З повагою, Ганна Рего
ВідповістиВидалитиВдячна за відгук! Хотілось змістовно розкрити своє бачення застосування міні-журналів)
ВидалитиЦе, як написати листа. Старше покоління добре знає, що при написанні "живого" поштового послання можна інколи сказати і передати більше ніж при очному спілкуванні. Зараз в епоху цифрових технологій - техніка Зін дійсно актуальна.
ВідповістиВидалитиДякую Вам за коментар! Так, і актуально, і цікаво! Діти з захопленням їх створюють і наповнюють власним змістом)
ВидалитиЗІН - ще один інструмент, який кладу у свою копілочку. Для класного керівника - цікавий інструмент. Дітям точно буде до вподоби. Як вчитель маю обмозгувати, як мені його обіграти. люблю я такі нестандартні прийоми для технічної науки. Дякую вам за педагогічні родзнки
ВідповістиВидалитиОлено, дякую за відгук і абсолютно переконана, що Ви вигадаєте ще й не один варіант їх застосування)))
Видалити+ 1 до скарбниці педагога) Мені все нове але опанувувати буду і хочу. Дякую за можливість дізнатися щось нове ❤️
ВідповістиВидалитиДякую за відгук! Приємно, що мені вдалось Вас надихнути!
ВидалитиМені хочетьсч включити цю техніку до програми корекційних занять з дорослими, які теж переживають стрес внаслідок війни в Україні. Сподіваюсь, це допоможе сціленню клієнта. Дуже вдячна!
ВідповістиВидалитиДякую за відгук! Техніка не має вікових обмежень!Впевнена, що Вашим клієнтам відгукнеться!
ВидалитиРаніше писали особисті щоденники і показували тільки найближчим друзям .А тепер і назва інша "Зіни "і в роботі психологам допомагає.Змістовне відео візьму на замітку .Дякую вам.
ВідповістиВидалитиТак, немає різниці, яка назва, головне, що це чудова можливість для відреагування емоцій! Створення власного арт-видання ще й цікаво та захоплююче!
ВидалитиДуже цікава практика. Вже використовую в роботі з дітьми. ♥️
ВідповістиВидалитиДякую за відгук! Рада, що Вам сподобалась ідея! Бажаю натхнення!
ВидалитиЛюдмила Чистоклєтова
ВідповістиВидалитиЦікавий матеріал!
Щиро дякую!
ВидалитиЗІН - маленька власноруч виготовлена книжечка, що допомогає пережити травматичні події сьогодення. Поповню свій творчий кейс!
ВідповістиВидалитиЩиро дякую за відгук! Спробуйте, переконана, що і Вашим діткам сподобається!
ВидалитиДякую за знайомство та змістовне відео.
ВідповістиВидалитиЗін - зцілення.
Здається ми всі такі книжки писали не підозрюючи що це ми самі собі допомогали, тепер знаючи ,що це має назву Зін. Актуально, багатофункціональна
Дякую за відгук! В такому міні-журналі, ти сам собі і редактор і дизайнер. А ідеям застосування зінів меж немає.
ВидалитиДякую Вам за чудову вправу. Обов'язково спробую.
ВідповістиВидалитиДякую за відгук!Бажаю натхнення!
ВидалитиДякую за цікаву та дієву методику, впевнена, що дітям "зайде" на "ура")
ВідповістиВидалитиТак, неодноразово перевірено на практиці!
ВидалитиДякую за чудову техніку міні-журналу. Під час перегляду відео пригадалось дитинство і шкільний "Журнал друзів" в якому ми малювали, клеїли, писали різні коротенькі побажання для однокласників.
ВідповістиВидалитиТак, я теж згадувала свій особистий щоденник! В моєму дитинстві кожна дівчинка мала такий! А зін, це - міні версія! Можна створити цілий тираж!)
ВидалитиЗін - чудовий. Ми з молодшими школярами, на уроках інформатики, вже майже 20 років створюємо казкового героя. Зображаємо його в графічному редакторі. Вигадуємо йому нікнейм та створюємо аватарку для роботи в Інтернеті. Потім в текстовому редакторі друкуємо казку,-сторіч про його пригоди.
ВідповістиВидалитиПотім відповідаємо на різні питання однокласників: скільки йому років, в якому класі він навчається, що йому подобається вдома, в школі, чи є в нього друзі, яка в нього суперсила, як він відноситься до війни і т. д
ВідповістиВидалитиЦікава ідея міні-журналу. Буду використовувати в роботі.
ВідповістиВидалитиДоброго дня, Марино Володимирівно, дякую вам за нові інструменти, а головне дієві, які можна використовувати в практиці. Дійсно, не кожна дитина дитина може висловити словесно свій емоційний стан, а за допомогою цієї техніці можна вчасно побачити що дитину хвилює. У своїй роботі обов'язково спробую застосувати.
ВідповістиВидалитиЦінний у практичному застосуванні матеріал. Щиро дякую за вашу корисну працю, адже стресові події сьогодення для діток має багато негативного впливу у розвитку підростаючого покоління Техніка актуальна, працює (спробувала на практиці) Дякую)
ВідповістиВидалитиДякую за цікаву техніку. Обов'язково буду використовувати у роботі з підлітками.
ВідповістиВидалитиДуже дякую, Марино Володимирівно, за таку чудову техніку арт-терапії. Оскільки, в умовах воєнного стану потрібно відволікти і учнів, і себе від сумних думок. І саме цч техніка допоможе це зробити.
ВідповістиВидалитиРадію за свою колегу! Всі започатковані вами проекти мали завжди схвальні відгуки від практичних психологів міста! І цей проєкт не виняток! Дякую вам за приклад високого професіоналізму, новизни у своїй роботі і своєчасність.
ВідповістиВидалитиДуже рада знову почути пані Марину. Війна дійсно внесла в наше життя дуже багато змін, з якими не всім вдається впоратися і не тільки фізично, а й морально. Діти зараз особливо вразливі і потребують нашої допомоги. Техніки пані Марини справді дієві. Я перед використанням пробувала сама та зі своєю донькою))). Дякую Вам за вашу труд. Ви робите хорошу справу. Бажаю всім нам миру та здоровя все це пережити!
ВідповістиВидалитиДякую за Вашу роботу. Дуже подобається використовувати елементи арт-терапії в своїй роботі- це і ліплення, і малювання, колажи, мандади- діти "розкриваються" під час такої роботи
ВідповістиВидалити