Особливості проведення музикотерапевтичних групових занять з розвитку комунікативних навичок у дітей з ООП. Сльот Марина Олегівна, керівниця дитячого центру розвитку «Розвивай-ка» (м. Одеса)


 

Коментарі

  1. Музикотерапія - прослуховування музичних творів, вистукування ритму і гра на музичних інструментах - допомогають позбутися стресу та розвинути творі здібності.
    Танцювально-рухова терапія - застосовуються для позбавлення від комплексів, а також для профілактики тривожності, стахів та агресії.

    ВідповістиВидалити
  2. Практика "Заспокійливий плейлист". Мета: заспокоїтися та конструктивно самовиражатися. Запропонуйте дітям/дорослим згадати їхніх улюблених музикантів, поміркувати про те чим захоплює їхня музика? Обговоріть як музика впливає на емоції. Обговоріть як спокійна музика допомагає вгамувати злість. Запропонуйте кожному скласти плейлист із 10 заспокійливих пісень. Запропонуйте учасникам арттерапії поділитися своїми плейлистами із оточуючими.

    ВідповістиВидалити
  3. Музичні інструменти завжди цікаві для дітей. Дитина виражається, проявляє емоції. Дякую за опис варіантів поліпшення методу спілкування з дітьми ООП.

    ВідповістиВидалити
  4. Полевчук Інна10:45

    Музичні інструменти дозволяють заспокоїтись. Все чітко та доступно. Дякую за цікаву роботу. Діти ООП потребують великої підтримки, Ваша робота дуже актуальна.

    ВідповістиВидалити
  5. Інна Гризлюк17:46

    Дякую за варіанти взаємодії з дітьми. Ваш матеріал доступний і актуальний.

    ВідповістиВидалити

Дописати коментар